Persoonlijke problemen

Individuele begeleiding en hulp bij allerhande vragen en problemen.

Ieder van ons krijgt wel eens met problemen te maken. Dat hoort nu eenmaal bij het leven. Vaak helpt het als u erover praat met familie, buren of vrienden. Maar misschien komt u er samen niet uit. Of er is niemand met wie u erover kunt of wilt praten. In zo’n geval kunt u altijd gebruik maken van de professionele hulp van een maatschappelijk werker. U kunt er zonder verwijsbriefje terecht en de hulpverlening kost u niets.

In feite kunt u bij de maatschappelijk werker terecht met vragen over vrijwel alle onderwerpen. Enkele voorbeelden:

Relaties
U heeft problemen met uw partner, ouders, kinderen. U gaat scheiden of denkt hierover na.

Eenzaamheid
U voelt zich alleen of niet begrepen.

Vragen rondom huiselijk geweld (zowel lichamelijk als psychisch)
U bent of kent een slachtoffer of dader van huiselijk geweld, en u heeft hulp nodig.

Wonen
U bent op zoek naar onderdak, uw woning moet worden aangepast, of u heeft hulp nodig bij de aanvraag van huurtoeslag.

Werk
U heeft problemen op het werk, u dreigt uw baan te verliezen of arbeidsongeschikt te worden.

Onderwijs
U vraagt zich af welke school of opleiding het beste is, er zijn problemen met leraren of leerlingen, u heeft vragen over studiefinanciering.

Verwerking
U maakt een rouwproces door omdat u een dierbare bent verloren, omdat u bent gescheiden. U bent mishandeld, misbruikt of u wordt gediscrimineerd.

Mantelzorg
U zorgt met veel liefde voor een dierbare, maar weet niet meer hoe u het thuis nog allemaal geregeld krijgt.

Gezondheid
U heeft last van spanning of een ziekte en u kunt daar niet goed mee omgaan. U of een dierbare kan niet goed voor zichzelf zorgen en moet misschien in een verzorgingshuis worden opgenomen.

Verslaving
U wilt informatie over of hulp bij een verslaving aan alcohol, drugs, gokken, gamen, slaapmiddelen.

Of u nu vragen heeft over een van deze onderwerpen of een ander probleem heeft, blijf er niet mee zitten. Neem gerust contact op met een van de maatschappelijk werkers van Vorkmeer. U kunt bellen met Vorkmeer op telefoonnummer (077) 307 37 50, een mail sturen naar onze maatschappelijk werkers of contact opnemen met de Wegwijzer.

Marius Janssen

T: 06-17 96 80 74

E: m.janssen@vorkmeer.nl

Rilana Roox

T: 06-21 85 33 13

E: r.roox@vorkmeer.nl

Jenny Brouns

T: 06-21 62 77 76

E: j.brouns@vorkmeer.nl

Emmy Zegers

T: 06-26 84 14 79

E: e.zegers@vorkmeer.nl

Cindy Gijzen

T: 06-25 41 76 51

E: c.gijzen@vorkmeer.nl

Lieke Caris

T: 06-83 09 97 56

E: l.caris@vorkmeer.nl

Inge Geraets

T: 06-25 00 43 86

E: i.geraets@vorkmeer.nl

Wouter Daamen

T: 06-54 23 23 91

E: w.daamen@vorkmeer.nl